WŁOCHY

SAN MAURO MARE

HOTEL CONTI***

TERMINY

04.08 - 15.08.2018 r.

13.08 - 24.08.2018 r.

( 9 NOCLEGÓW - HB )

CENA

1690 zł

dzieci do 4 lat cena     490 zł
dzieci 4-12 lat cena   1440 zł
3 i 4 osoba w pokoju pow. 12 lat       cena   1540 zł
przejazd własnym transportem                                   300 zł   taniej

 

Cena zawiera:

* 9 noclegów w San Mauro Mare, Hotel Conti***

* 9 śniadań w formie bufetu, 9 obiadokolacji

* opieka pilota oraz rezydenta

* ubezpieczenie NNW i KL

* przejazd autokarem - klimatyzacja, Wc, barek, video

+ taksa klimatyczna - 7,5 Euro za pobyt/ osoba powyżej 18 lat

 

Zapisy w siedzibie związku

Solidarność

 123

 

San Mauro Mare – nieduża, popularna miejscowość położona ok. 15 km od Rimini. Ładna, szeroka, piaszczysta plaża (płatna i bezpłatna) z łagodnym wejściem do morza. W miejscowości znajdują się lodziarnie, kafejki, sklepy i stragany z pamiątkami oraz atrakcje dla dzieci. Wieczorami odbywają się różnego rodzaju pokazy i koncerty. W odległości od kilku do parudziesięciu kilometrów m.in.: Cesenatico, Rimini, San Marino, Rawenna, Mirabilandia, Fiabilandia, Aquafun, Italia w miniaturze i wiele innych miejsc wartych odwiedzenia.

Hotel Conti*** - pięciopiętrowy budynek oddalony ok. 200 m od plaży, w ładnym miejscu, oferuje swoim gościom pokoje 2, 3 i 4-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym i balkonem. W hotelu znajduje się sala jadalna, recepcja, bar oraz bezpłatne wifi. Do dyspozycji stół do ping ponga oraz piłkarzyki.

Pokoje - ładnie urządzone, po remoncie w 2011 r., z pełnym węzłem sanitarnym, w każdym znajduje się telewizor oraz sejf. Klimatyzacja za dodatkową opłatą (2 EUR/dzień/pokój). Pokój 2-osobowy: jednopokojowy z łazienką. W pokoju 2 łóżka pojedyncze (z możliwością połączenia). Pokój 3-osobowy: jednopokojowy z łazienką. W pokoju 3 łóżka pojedyncze. Istnieje możliwość zakwaterowania 4-tej osoby w pokoju 3-osobowym. W takim przypadku w pokoju jest łóżko piętrowe.

Plaża - możliwość korzystania z plaży płatnej z leżakami i parasolami (ok. 5 EUR/os.) oraz plaży bezpłatnej.

Wyżywienie – 2 razy dziennie, bardzo dobra i obfita kuchnia, śniadanie w formie bufetu 8.30-9.30, obiadokolacja godz. 18.30 - zupa, danie włoskie (makaron, lasagne lub risotto) oraz danie główne, sałatki, woda mineralna, lampka wina, deser.